לייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות
השאירו את הפרטים:

  עו"ד אמנון בן נעים

  עורך דין אמנון בן נעים עוסק בתחומים שונים ומתמחה במשפט פלילי, דיני תעבורה, דיני משפחה, יפוי כוח מתמשך, ועוד, בכל אחד מהם הוא מציע ניסיון רב שנים, קרוב ל 30 שנה במשטרת ישראל, במגוון תפקידים רחב, נותן תחושה אמתית בליווי חקירה ידע עשיר וליווי מקיף לכל ההליך המשפטי.

  אני יכול לומר בפה מלא שאין דבר שיכול להפתיע אותי. את הניסיון שלי אני חולק מדי יום עם הלקוחות שלי, בכל הנוגע להכנה שלהם לקראת חקירה.

  בנסיבות אלה: הסיוע שלי כעורך דין עשוי לחולל את ההבדל עבור לקוחותיי. כידוע, המעצר והחקירות המשטרתיות הן חוויות קשות וטראומטיות עבור כל אדם, בין אם נאשם או לא. בתי המשפט בישראל מחמירים כיום את העונשים של עברייני תנועה, שעלולים לקבל קנס כבד, לאבד את רישיונם, להידרש לביצוע עבודות שירות או אפילו לחוות מאסר בפועל לתקופה ארוכה. עורך דין אמנון בן נעים יסייע לכם במסע להשגת התוצאות המיטביות, בהתחשב בנסיבות.

  לאורך השנים הייתי מעורב בלא מעט מעצרים של חשודים ונאשמים, שחלקם גם לבסוף נשפטו, נמצאו אשמים ונשלחו למאסר. כל אותו זמן לא שכחתי לרגע שעומד מולי אדם, על כל המורכבות שבזה, והתגבש בי חלום לעזור לחלשים – גם אם הם עבריינים.

  היחס לאדם הוא בסדר עדיפות עליון עבור כל לקוח ולקוח

  ראיית האדם מעבר לחשד שיש נגדו וההסמכה שלו כמגשר, הביאה את עורך הדין בן נעים לא פעם לידי פתרון בעיות גם כאשר לא היה זה מתפקידו. כך למשל, במקרה בו לקוח שלו נקלע לאלימות בתוך המשפחה בעקבות סכסוך בין אחים שהתדרדר, הוא ייצג בסכסוך צד אחד אך היה לו חשוב לנסות ולחבר בין הצדדים ולהשכין שלום במשפחה.

  ניהול תיק וחישבותו

  ניהול תיק מתחיל הרבה לפני שמגיעים לבית המשפט”, ממשיך עורך הדין בן נעים. “למעשה, השאיפה המשותפת לי וללקוח שלי או לאדם שזומן לחקירה היא לא להגיע כלל לבית המשפט, אלא לבנות אסטרטגיה ומהלכים טקטיים שבעזרתם ניתן יהיה להתמודד בחקירה ועם הראיות או העדויות”,

  עורך הדין בן נעים מתמחה בתחום הפלילי ובתחום התעבורה. הוא בוגר לימודי משפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים. בנוסף, יש לו תואר ראשון במנהל עסקים, דיפלומה בתעשייה והוא מגשר מוסמך. במשך שנות עבודתו במשטרת ישראל הוא כיהן במגוון תפקידים ובהם חקירות, מודיעין, תעבורה, עבירות של איכות הסביבה, צח”ם (צוות חקירות מיוחד) ועוד…

  משרד מקצועי – שירות אישי ואנושי

  ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  המשרד מספק ללקוחותיו פגישת היכרות וייעוץ משפטי מקיף, ללא כל התחייבות

  זמינות גבוהה

  המשרד נמצא שם עבור לקוחותיו בכל רגע נתון, לרבות 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע במידת הצורך

  אמינות ושקיפות

  שמו של אמנון בן נעים הולך לפניו בכל הנוגע ליושר, לאמינות ולשקיפות בה הוא מתנהל מול המיוצגים

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support